Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda - úklid obchodního domu | Třeboň

Před 10 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 165 Kč / hod

Popis pozice:

  • zajištění čistoty prodejní plochy
  • úklid zázemí, zákaznických a zaměstnaneckých toalet

Profil kandidáta:

  • předchozí zkušenosti s úklidem prostor
  • flexibilita

Nabízíme:

  • 150 - 165 Kč/h
  • příplatky dle zákoníku práce
  • 4 týdny dovolené
  • možnost dlouhodobé spolupráce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Marketingový výzkum trhu


    300 – 500 Kč / hod

    O nás Jsme poradenská kancelář MyPlans, která se zabývá komplexním finančním poradenstvím, a také osobním coachingem a leadershipem. Na trhu fungujeme více než 27 let. Náplň práce:Marketingový výzk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny

  • Kurýr pro Rohlík.cz


    200 – 250 Kč / hod

    Náplň práce: nakládka zboží. spolupráce se skladem. rozvoz nákupů společnosti Rohlík.cz zákazníkům s donáškou až ke dveřím. používání firemního telefonu a platebního terminálu. vyúčtování denní tržb...

    Česká republika Na živnostenský list

    Před 1 dny