Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Jednoduchá práca v sklade na 2 zmeny v Dunajskej Strede! DOPRAVA ZADARMO

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Jednoduché skenovanie oblečenia - pickovanie

Požadavky

Jednoduché skenovanie oblečenia - pickovanie

Nabídka

čo ti vieme ponúknuť?
- doprava zdarma zabezpečená zo smerov: Šamorín, Gabčíkovo, Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, Veľký Meder, Nové Zámky, Komárno, Neded, Veľké Kosihy, Zemianska Olča

- dohoda: hodinová mzda 6,50€/h + príplatky + dochádzkový bonus 100€ a výkonnostný bonus až do 330€

- možnosť stravovania sa vo firemnej jedálni s výberom až piatich chutných jedál
- príplatky za prácu cez víkend v nadčas a sviatok
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- pridelený koordinátor kt. ti vždy rád a ochotne poradí

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Do skladu TETA drogerie v Šestajovicích u Prahy hledáme brigádníky na výpomoc do našeho e-shopu. Jaká bude Vaše náplň práce: připravování zboží (pickování) dle objednávek balení jednotlivých objedn...

    Česká republika Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hodil by se ti přivýdělek s pravidelnou docházkou? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe! Pro známou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na manipulaci s balíky, nakládku a vyk...

    Česká republika, Liberec, Liberec, Liberecký kraj

    Před 0 dny