Podle lokalit

Kurýr pro rozvoz jídla/potravin/zboží - až 200 Kč za hodinu

Moveto Delivery s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 347 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 Kč / hod

O nás

  • * Výdělky* umíme posílat druhý den po práci na bankovní účet.
  • * *U nás dáváme šanci všem, bez rozdílu!

Náplň práce:

  • Rozvoz jídla/potravin/zboží
  • Komunikace se zákazníky a partnery

Co od tebe očekáváme:

  • Smartphone (iOS nebo Android) - Mít a umět pracovat s chytrým mobilem a jednoduchou aplikací
  • Řidičský průkaz, pokud chceš jezdit autem
  • Dobrou orientaci v daném městě
  • Slušné vystupování a dodržování našeho etického kodexu
  • Pozitivní a spolehlivý přístup
  • Potravinářský průkaz
  • Věk 18+
  • Pro cizince pracovní povolení v ČR

Co ti můžeme nabídnout:

  • Skvělý výdělek, férová sazba - běžně přes 200 Kč za hodinu
  • Výplata denně nebo měsíčně
  • Smlouva DPP (1. měsíc) pak přechod na IČO
  • Pracovní doba 8-12 hodin denně, 5 dní v týdnu
  • Klíče od auta ti půjčíme
  • Sladíme tě do našich barev – oblečení dostaneš od nás
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Spropitné jde do tvé kapsy