Podle lokalit

Pomocník na sezonu na pozici servírka / číšník - 150 Kč/h

Farma Pálava s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 32 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

O nás

Hledáme především pomocníka na sezonu na pozici servírka / číšník - obsluha hostů, nalévání vína, chystání nápojů a studených jídel, debaras.

Náplň práce:

  • Běžný pracovní den je od 9h do 18h a alespoň 2 víkendy v měsíci.
  • Sezónní práce květen až říjen.
  • Obsluha hostů
  • Debaras
  • Chystání nápojů, studené kuchyně

Co od Vás očekáváme:

  • Alespoň částečné zkušenosti na obdobné pozicic (rádi vše vysvětlíme, zaučíme)
  • Příjemné vystupování
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Flexibilní pracovní doba s nástupem ihned nebo podle domluvy
  • Příjemné pracovní prostředí v krásné lokalitě uprostřed vinohradů
  • Kreativní tvoření v podobě stylových sýrových a uzeninových prken
  • Rodinný kolektiv
  • 150,- kč čistého na hodinu
  • Slušný přivýdělek k platu ve formě dýšek