Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Uklízeč/ka v kulturním klubu Horká vana, Česká ulice, České Budějovice

Ing. Tomáš Karlík

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Pro kulturní prostor Horká vana
hledáme spolehlivou, pečlivou a zodpovědnou uklízečku. Předchozí zkušenosti s uklízením výhodou. Nástup možný ihned.

Co budeš dělat?
Pracovní náplní je každodenní úklid klubu, zejména pak setření podlahy, úklid WC, doplňování hygienických prostředků, setření výloh. Dále menší nekaždodenní pravidelné drobnosti (setřít prach, umýt dveře, atd.) - prostě udržování klubu v čistotě pro příjemný pobyt všech.

Jak je práce náročná?
Jedná se v průměru o cca 70 - 85 minut práce denně (záleží na návštěvnosti i na tvé šikovnosti), úklid je možné si naplánovat velmi flexibilně od rána 04:00 do cca 15.30 (Do 17:00 musí být hotovo). Několikrát v roce úklid i v sobotu.

Ohodnocení?
Nabízíme úkolovou mzdu 240 - 260Kč / za úklid. Za kvalitně a pečlivě odvedenou práci rádi zaplatíme.

Kde budeš dělat?
V kulturním klubu Horká vana v centru Českých Budějovic uliče Česká (vedle Krajinské). Jestli máš zájem, pošli nám krátký životopis (podmínkou) s fotkou a my se ti ozveme a pozveme tě k nám na pohovor.

Stojíme o dlouhodobější spolupráci.

Požadavky

Velmi jednoduše:
Spolehlivost,
Pečlivost,
Odpovědnost,
Slušnost.

Nabídka

Dobré podmínky pro práci,
Solidní ohodnocení,
Pěkné prostředí,
Slušné a férové jednání,
Velmi flexibilní pracovní dobu.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Veselá věda 🌟 je organizace, jejímž posláním je probudit v dětech zájem o *přírodní vědy. Pořádáme *vědecké kroužky a tábory po celé České republice i na Slovensku. Aktuálně spolupracujeme s ví...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let

    Před 1 dny

  • Popis pozice: obsluha vysokozdvižného vozíku nakládka a vykládka vozidel skenování zásilek práce ve skladu práce na odpolední směně 14-22 práce na DPČ Profil kandidáta: prokazatelná praxe na VZV...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc

    Před 1 dny