Podle lokalit

Rozvoz zakázek přes obědy - FOODORA TŘEBÍČ

Lukáš Vavruša

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Třebíč

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 132 – 220 Kč / hod

Náplň práce:

*Rozvoz zakázek dle aplikace Foodora rider *

*Rozvoz obědů *v časech 10:00 až 14:30

Nejkratší směna lze nastavit na 3 hodiny. ( 10-13, 10:30 - 13:30 )

Co od Vás očekáváme:

  • Spolupráce na ŽL nebo DPP.
  • Nutno vlastní telefon s daty.
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zodpovědnost, samostatnost, dochvilnost a zejména spolehlivost.
  • Slušné vystupování.
  • Časovou flexibilitu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • *Platové ohodnocení průměrně od 132 – 220 Kč / hod. + spropitné. *

- Záleží na počtu objednávek doručených za hodinu.

  • plánování směn dle vašich možností
  • nutno vlastní dopravní prostředek ( auto, motorka, kolo )

*- lze kombinovat se zapůjčením vozidla včetně paliva CNG , LPG ( záleží na obsazenosti vozů ) *

*- příplatek na pohonné hmoty a další. ( vlastní dopravní prostředek ) *