Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Zásahovec / strážný - Jažlovice

Primm, s. r.o.

Místo práce: Celá ČR Praha Praha východ Říčany Středočeský kraj

Druh práce:

Před 38 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 115 Kč/hod.

Kontrola areálu, výjezdy na okolní objekty 12 hod směny D/N. Nabízíme spolupráci formou DPP, 105 Kč. Certifikát si lze u nás udělat. Možnost záloh. Nástup možný ihned.

Požadujeme ŘP B aktivní řidič, spolehlivost, pečlivost, pracovitost, čistý trestní rejstřík výpis z karty řidiče. Je možné tuto pozici kombinovat s pozicí Velín ostrahy.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Pro brněnskou pobočku prodejny s oblečením a módními doplňky hledáme šikovné brigádnice na pomocné práce na prodejně. Jedná se o prodejnu v OC Olympia s nástupem ihned. Pracovní doba je r...

    Celá ČR Od 18 let

    Před 0 dny

  • Fajn brigáda ve skladu - až 193Kč/hod.

    Coweo Technologies s.r.o.

    Náplň práce: Máte chuť si přivydělat? Hledáte pohodovou brigádu ve skladu s pracovní dobou zejména o víkendech? Pak hledáme právě Vás! Do skladu na Borská pole sháníme šikovné brigádníky na kompletaci...

    Celá ČR Noční Od 18 let Víkendové

    Před 0 dny