Brigáda v GLS, Vráž u Berouna, nástup ihned!

TYMBE, a.s.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 145 Kč / hod

O nás

Hledáš pohodovou brigádu, kterou bys zvládal při škole, nebo k práci? Máme pro tebe super nabídku v GLS, kde budeš manipulovat s balíky od té nejmenší krabičky s parfémem až po ty velké krabice se sekačkou, tak aby se dostaly na místo určení v pořádku a včas. Provozovnu máme ve Vráži u Berouna, tak pokud to máš za humny nebo se tam v pohodě dopravíš, směle čti dál.

Výplatu dostaneš standardně do 2-5 pracovních dnů od směny a šichty si naplánuješ v online appce 😎

Náplň práce:

CO PŘESNĚ BUDU DĚLAT?
Budeš vypomáhat při balení, distribuci a nakládce poštovních zásilek!
*Zásilky dosahují hmotnosti až 40 kg, proto je práce vhodnější pro muže.
Budeš pracovat ve skladu společnosti GLS, kde to zásilkama jen hýří – každá z nich má svoje místo a tvým úkolem bude ji tam dostat.

KDY TO BUDU DĚLAT?
Hledáme pracovníky na každý všední den, v čase:
- 06:00-09:00
- 13:00-18:00

A něco informací navíc:
Máš zájem? Tak na nic nečekej, klikni na tlačítko "odpovědět" a pošli nám o sobě pár vět (třeba proč bychom se měli domluvit právě s Tebou).

POZOR: Určitě nechoď na depo po vlastní ose, poslali bychom tě domů. Nábor má nějaká pravidla, takže si šetři čas, odpověz nám na inzerát, uveď správné telefonní číslo a vyčkej až se ti ozveme s domluvou termínu první směny. Už to vytáčíme! ☺️

Co musíš mít?

  • Pár vět proč zrovna ty jsi nejvíc super
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Věk 18+
  • Brigáda je vhodnější pro muže vzhledem k větší hmotnosti zásilek (až 40 kg)

Co ti za to dáme:

  • 140 – 145 Kč za hodinu
  • Výkonnostní BONUSY / odměna za pravidelnou docházku
  • Nástup ihned
  • Práci na DPČ
  • Dlouhodobou brigádu v případě oboustranné spokojenosti
  • Příplatky za víkend: 10 %
  • Příplatky o svátky: 100 %
  • Příplatky za noční: 10 %
  • Flexibilní plánování směn
  • Možnost chodit na směny s kamarádem ☺️

Podobné inzeráty

  • Získej praxi ve financích!


    180 – 250 Kč / hod

    Hledám k sobě člověka, který se nebojí výzev a je ambiciózní. Po deseti letech praxe v oblasti financí hledám někoho, komu mohu předat zkušenosti a naučit ho, jak se v oblasti financí orientovat. Náp...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno-město, Brno Pro studenty

    Před 1 dny

  • Staň se součástí skvělého týmu!!! Do našeho týmu restaurace McDonald's Havířov hledáme další členy na dlouhodobou brigádu. Nevyžadujeme praxi, vše potřebné vás moc rádi naučíme. Hledáme spolehlivého ...

    Česká republika, Moravskoslezský kraj, Karviná, Havířov Od 18 let Víkendové

    Před 1 dny