POKOJSKÁ, PŘÍPRAVA SNÍDANÍ

ALKOPE s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Znojmo

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Do hotelu Clemar na Václavském náměstí ve Znojmě hledáme pracovníka na ÚKLID POKOJŮ a SPOLEČNÝCH PROSTOR a přípravu snídaní.

Pracovní doba od 8.00 do 15.00, práce ve všední dny, možnost práce i o víkendech.

Nabízíme, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti nebo částečný úvazek.

Zájemci zasílejte prosím své životopisy na email uvedený níže.

Požadavky

Cit pro čistotu, pečlivost, pracovitost, samostatnost, spolehlivost, práce ve všední dny a občasně i o víkendech

Nabídka

Práce v příjemném kolektivu, svačina zdarma

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Svitavy, Litomyšl, Pardubický kraj

    Před 3 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta, hledáme uchazeče na doplňování zboží - merchandising - regálový servis. Místo výkonu práce: Kralovice Servisní hodiny: 10hod týdně Odměna: 125Kč/hod Nástup...

    Česká republika, Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Kralovice

    Před 3 dny