Úklid bytových domů Znojmo

Andulka services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Znojmo

Druh práce: Jiné

Před 138 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 24.000 – 28.000 Kč / měsíc

Náplň práce:

Jedná se o práci v úklidu bytových domů ve Znojmě. Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna). Na základě nabídky dostanete na starosti své domy, o které se budete dlouhodobě starat.

Co od Vás očekáváme:

  • fyzickou zdatnost
  • umět si organizovat práci
  • být dostupný na telefonu
  • slušné chování

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobá spolupráce
  • práce v celém Znojmě
  • flexibilní práce (sami si volíte úklidový den a objem práce)
  • skvělé finanční ohodnocení (záleží na počtu domů, které budete uklízet)