Distributor letáků Zbraslav na Moravě

Bedřich Pacelt

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 9 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 3.500 – 7.200 Kč / měsíc

O nás

Jsme tady pro vás už od roku 1991.

Zaměstnáváme distributory po celé ČR, kteří svou práci vykonávají svědomitě a zodpovědně. Pokrytím jsme jedna z nejsilnějších společností pro adresnou i neadresnou distribuci v České republice.

Náplň práce:

Dopravce vám přiveze letáky na adresu,
kterou si sami vyberete, třeba i k vám domů.

Letáky budete dávat buď do poštovních schránek,
na odkladná místa pro reklamu nebo do hromadných
schránek určených pro reklamu.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme distributora pouze z blízkého okolí nabízených lokalit na Dlouhodobou spolupráci, Především pro tituly hypermarketů. Zkušenosti s distribucí jsou vítány, ale nejsou podmínkou.
V případě zájmu zašlete sms, e-mail nebo zde zadejte odpovědět ve tvaru: Jméno, Ulice Vašeho bydliště, věk a zkušenosti. Kontaktovat Vás budeme co nejdříve od zaslání Vašich údajů a prověření volné a dostupné lokality v blízkosti bydliště.

Hledáme i lidi OZP – kde bude velmi slušná výplata, jinak plat dle lokality.

Co Vám můžeme nabídnout:

Dlouhodobou brigádu,spolupráci.