Podle lokalit

Kurýr - rozvoz jídel z restaurací - až 2 500 Kč za den!

PROROZVOZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Vsetín Valašské Meziříčí

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 2.100 – 2.500 Kč / úkol

O nás

✅ Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

Náplň práce:

👉 V současné době přijmeme kurýry na plný úvazek nebo na brigádu na rozvoz jídla našich partnerů, na vlastní či firemní auto, případně na vlastní skútr, elektrokolo nebo elektrokoloběžku. Kurýry hledáme pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Ti nejlepší mohou v krátké době kariérně růst na šéfkurýra nebo regionálního manažera.

Díky naší aplikaci si u nás již cca po 8 dnech v práci můžeš nechat vyplácet *výdělky kdykoliv - klidně každý den! *💸

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Odměnu za každou objednávku – naši kurýři si vydělají až 2 500 Kč/den
    • vlastní vozidlo: 90 Kč/objednávku
    • firemní vozidlo: 60 Kč/objednávku
  • Spolupráci na IČO nebo DPP
  • Firemní automobil, elektrokolo, elektrokoloběžku nebo skútr k rozvozu
  • CCS kartu k nákupu pohonných hmot
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráci
  • Kariérní růst až na regionálního manažera
  • Firemní dresscode zdarma

Co od Tebe očekáváme:

  • Spolehlivost, zodpovědnost a profesionální přístup k zákazníkům
  • Čistý trestní rejstřík
  • Mít vlastní mobilní telefon s NFC čipem a internetovým připojením
  • Vlastní automobil k rozvozu (nebo jiný rozvozový prostředek) výhodou