Podle lokalit

Balení sportovních doplňků, 160Kč/hod, výplata ihned!

JOBINN & HOSTESSINN s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Do firmy v Jinačovicích (Brno-venkov), hledáme výpomoc na vychystávání objednávek a sportovních doplňků, převážně sportovního oblečení. Jedná se o DLOUHODOBOU a PRAVIDELNOU spolupráci do konce dubna minimálně. Další měsíce dle toho, jak Vám práce půjde a kolik jí bude.

Náplň práce:
- vykládka kontejnerů
- výpomoc při vychystávání objednávek
- balení zboží na expedici
- úklid skladových prostor
- práce je vhodná pro muže

Směny:
- Po-Pá
- 8-16:30 hod.

Požadavky

  • plnoletost
    • čistý trestní rejstřík
    • dochvilnost
    • pracovitost
    • spolehlivost
    • dlouhodobou spolupráci

Nabídka

Mzda:
- 160Kč/hod. (hrubá mzda
+zákonné příplatky

- práce na DPČ
- poté možnost přestupu na HPP
- dlouhodobou brigádu
- výplata na účet do 1-2 prac. dne nebo 1x týdne v hotovosti

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám dát vědět! :)