Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigádník do Čokoládového království Luhačovice

Chocolaterie Chapeau s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín Luhačovice

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Do našeho Čokoládového království v Luhačovicích hledáme nové posily do týmu, především v době o víkendech a svátcích.
Náplní práce je kavárenská činnost, obsluha zákazníků a prodej čokoládových laskomin. Zkušenosti jsou vítány, avšak nejsou podmínkou. Všemu vás rádi naučíme.

Těšíme se na nové kolegy. V případě zájmu nás kontaktujte.

Požadavky

Spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost, flexibilitu, příjemné vystupování, plnoletost, ochotu učit se novým věcem.

Nabídka

Práci v příjemném prostředí čokoládovny, zajímavé platové ohodnocení
a zaměstnanecké benefity, atmosféru rodinné společnosti.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáme brigádníky do prodejny TETA drogerie Náplň práce: vybalování zboží obsluha zákazníků úklid prodejny Požadujeme: kladný vztah k prodeji vstřícný přístup k zákazníkům slušné a příjemné vy...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště

    Před 3 dny

  • Brigáda Náplň práce: úklid kanceláří, společných prostor a toalet. Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna, 17:00 až 20:00 hod. (3 hod./den). Nástup: červen 2024 Místo výkonu práce: Valaš...

    Česká republika, Zlínský kraj, Vsetín, Valašské Meziříčí

    Před 2 dny