Kurýr/kuchař - Bistrov burgers Zlín - Práce vhodná pro studenty!

Bistrov Burgers

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Přijmeme brigádníky pro pobočku Bistrov Burgers ve Zlíně, na Jižních svazích.

Jedná se o práci v gastro provozu zaběhlé burgrárny. Do mladého kolektivu studentů hledáme parťáky, pro pozice kurýr a kuchař(ka).

Náplň práce je podílení se na chodu bistra.
Být součástí procesu příprav a příjem/výdej/rozvoz objednávek firemními vozidly. Udržování čistoty, atd.

Jde o fyzicky nenáročnou avšak pečlivou práci, kde si zakládáme na našem standardu kvality a patřičné reprezentaci naší firmy.

Zájemci nás mohou kontaktovat emailem se stručnými osobními informacemi, či zasláním životopisu.

Těšíme se na Vás. Tým Bistrov Burgers.

Požadavky

Pozice kuchař:
Věk minimálně 16. let.
Pracovitost, dochvilnost a spolehlivost.
Ochotu pracovat i o víkendech.

Pozice kurýr:
Věk minimálně 18.let.
Platný ŘP a zkušenosti s řízením motorových vozidel.
Telefon s internetem (GPS)

Vše ostatní Vás naučíme.

Nabídka

Práci v super kolektivu mladých energických lidí.
Zajímavé finanční ohodnocení. (Od 130,-/hod v době zaučení)
Firemní benefity.
Slevu pro rodinu.
Možnost osobního/pracovního růstu.
Individuální plánování směn.
Práci na DPP.