Nabíráme ve Zlíně a okolí až 180 Kč/h + bonusy

David Franc

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Od 8.7.2024 nabíráme šikovné zaučíme nove brigádníky možné i práci na stálo aktuálně ve Zlíně a okolí až 180 Kč/h + bonusy výplata týdně (vhodná i pro např. po výučním listě,maturitě). , od pomocných prací venkovních i vnitřních výpomoc řemeslníkům., možnost i do budoucna atraktivní stálou práci ( bonusy měsíčně). V dobrém pracovním kolektivu pracovní doba raní od pondělí do pátku od 7.00 do 15.00 po domluvě možné upravit .Nástup možný ihned pošlete nám váš životopis na náš email ( tel.kontakt ,email). Jakmile k nám dorazí životopis obratem se vám ozvem.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Náplň práce: úklid kanceláří, chodeb, sociálního zařízení atd. Pracovní doba: - pondělí + středa: 17.00 - 18.30 hodin - úterý + čtvrtek + pátek: 16.30 - 18.30 hodin Požadavky Požadujeme:...

    Česká republika, Zlínský kraj, Vsetín, Vsetín Na léto 2021

    Před 2 dny

  • O nás Zavedená bezpečnostní agentura hledá brigádníka na ostrahu objektu v areálu Slováckých strojíren Uherský Brod na denní a noční směny. podmínky: čistý rejstřík trestů spolehlivost praxe výhod...

    Česká republika, Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Uherský Brod Noční

    Před 4 dny