Podle lokalit

Pokladní pro Aquapark Kohoutovice - pravidelná brigáda

STAREZ - SPORT, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 175 Kč / hod

O nás

Společnost STAREZ – SPORT, a.s., založená Statutárním městem Brnem, se už od roku 2004 stará o kvalitní provoz a správu 18 sportovních zařízení na území města. Z bazénů to jsou Bazény Lužánky, Aquapark Kohoutovice, Lázně Rašínova, Krytý bazén Ponávka, koupaliště Riviéra a Zábrdovice. Mimo brněnských sportovišť spravuje také rekreační zařízení Jasenka v obci Zubří na Vysočině. Pro občany města Brna zajišťuje především veřejnou službu v oblasti sportovního vyžití. Z oblíbených akcí jsou to např. Sportovní parky na Riviéře, Den náborů na Kraví hoře, Family Hall na veletrhu Life! nebo hojně navštěvované Dny sportovišť. V průběhu školního roku pro děti organizuje sportovní kroužky a během prázdnin příměstské tábory.

Náplň práce:

Máte rádi vodní zábavu a hledáte zajímavou brigádu? Připojte se k našemu týmu v Aquaparku Kohoutovice jako pokladní! Nabízíme příležitost stát se součástí dynamického prostředí, kde můžete získat cenné zkušenosti v oblasti zákaznického servisu a práce s pokladním systémem.

  • Obsluha pokladního systému a zpracování plateb v hotovosti i kartou
  • Správa turniketů a uvítání návštěvníků
  • Poskytování informací o ceníku a službách aquaparku

Co od Vás očekáváme:

  • Věk 18+
  • Spolehlivost, pečlivost a schopnost pracovat pod tlakem
  • Komunikativní dovednosti a příjemné vystupování
  • Výhodou jsou zkušenosti s prací na pokladně
  • Možnost pracovat pravidelně na víkendové směny 1x za 14 dní – jeden víkend ranní směna 7:45 – 14:00, další víkend odpolední 13:45 – 22:00 hod.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou spolupráci s možností nástupu od září
  • Atraktivní odměnu 140 Kč/hod, o víkendech 175 Kč/hod
  • Příplatky za práci o víkendech a  svátcích
  • Nárok na dovolenou
  • Práci ve stabilním zázemí městské společnosti
  • Odborné zaškolení a podporu při adaptaci

Přidejte se k nám a pomozte vytvářet nezapomenutelné zážitky pro naše návštěvníky!