Hledáme vývojáře/analytika na studentskou stáž

BAŤA, akciová společnost

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Určitě nás znáš. Jsme Baťa. Jsme tady už 130 let a dnes obouváme miliony lidí po celém světě do bot, které sami vyvíjíme a vyrábíme.

Nabízíme flexibilní pracovní příležitost pro studenty IT nebo příbuzných oborů, kteří se chtějí podílet na zajímavých projektech a rozvíjet své dovednosti v oblasti automatizace a analýzy dat.

JAK BUDE VYPADAT TVOJE PRACOVNÍ NÁPLŇ?

• Automatizace procesů ve financích, HR a retailu
• Tvorba a customizace reportů
• Programování a příprava analýz
• Používané technologie: Power BI, Power Automate, Power Apps a další

Požadavky

• Znalost anglického jazyka, jelikož budeš komunikovat s kolegy např. z Itálie
• Ochotu učit se nové věci
• Minimálně 1,5 dne týdně k dispozici

Nabídka

• Získávání dalších zkušeností od ostřílených kolegů, kteří nemají problém se o ně podělit.
• Dlouhodobou spolupráci
• Flexibilní pracovní dobu dle Tvého rozvrhu
• Práci v kanceláři v centru Zlína
• Odměnu 150 Kč/hod