Úklid budovy státní správy - odpolední směna (Vsetín)

CLEANCAT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Vsetín

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Náplň práce: úklid budovy státní správy - kanceláře, spojovací chodby a sociální zařízení.

Pracovní doba: pondělí až pátek, úklid trvá 2,5 - 4 hod./den - podrobnosti si ujednáte s naším vedoucím pracovníkem.
- PO a ST - začátek směny v 17:00 hod.
- ÚT a ČT - začátek směny v 16:00 hod.
- PÁ - začátek směny ve 14:00 hod.

Nástup: říjen 2024.
Místo výkonu práce: Vsetín, ul. Mostecká

Požadavky

spolehlivost, pečlivost a dlouhodobou spolupráci.

Nabídka

práci na zkrácený HPP nebo DPP.
Mzdu: 112,50 Kč/hod.
Místo je vhodné pro invalidní osoby. Těmto osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.