Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pomocná síla do kuchyně

VÍNO HRUŠKA s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Uherské Hradiště

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Rodinná firma VÍNO HRUŠKA s.r.o. hledá posilu do kuchyně v jedinečném prostředí našich Velehradských vinic!

Specializujeme se na moderní gastronomii a nabízíme příležitost pracovat v otevřené, plně vybavené moderní kuchyni, kde je příprava jídel zážitkem. Přidejte se k nám a pracujte v klidném a krásném prostředí vinic, kde se potkávají skvělé jídlo a víno.

Požadavky

Požadujeme kolegu, který bude chtít pracovat zejména o víkendech, bude přátelské a komunikativní povahy.

Nabídka

Zajímavé platové podmínky, možnost stravování, mladý a přátelský kolektiv. Tato práce nezahrnuje mytí a debaras nádobí.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš nenáročnou brigádu v čistém prostředí? Aktuálně nabíráme brigádníky na balení a kompletaci výrobků na ranní směny v čase 5.45 – 13.45 hodin, nebo na odpolední směny v čase 13.45 – ...

    Česká republika, Zlínský kraj, Zlín, Zlín Víkendové

    Před 3 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého a zodpovědného zájemce na doplňování zboží. Týdenní hodinový rozsah: cca 40 hod týdně Místo výkonu práce: Region Vsetín a nejbližší okol...

    Česká republika, Zlínský kraj, Vsetín, Vsetín Víkendové

    Před 2 dny