Podle lokalit

Strážný - Holešov

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Kroměříž Holešov

Druh práce: Jiné

Před 5 dny

Brigáda

Pro potravinářský závod v Holešově hledáme vhodného kolegu na pozici STRÁŽNÝ - brigádně.

Tato pozice je vhodná i pro invalidní důchodce bez omezení pohybového aparátu.

Náplň práce:

- Kontrola osob a vozidel
- Administrativa
- Evidence návštěv
- Obsluha bezpečnostních technologií
- Obchůzky (cca 45 min.)
- Odemykání vstupů

Směny: Recepce - PO - NE denní 6:00 - 18:00 a noční 18:00 - 6:00 hod. Vjezdová vrátnice - PO - PÁ od 06:00 do 16:00 hod.

Požadavky

Čistý Výpis z rejstříku trestů
POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ!
Flexibilita, komunikativnost a schopnost reagovat na mimořádné situace
Dobrá fyzická a psychická odolnost
Profesionální vystupování
Spolehlivost

Výhodou bude pokud máte:

Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný"
Zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS-

Nabídka

Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
Nástup možný IHNED
Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
Kompletní uniforma zdarma
Příspěvek na reprezentaci
Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
VIP sleva na produkty Datart, Alza.cz
Sleva na divadelní představení
Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
Výhodné pojištění odpovědnosti za škody
Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a kontaktujte nás!