Ostraha turniketu/služebního vchodu (135,-hod) - Zlín

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 135 Kč / hod

O nás

Jsme stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.

Chceš se stát dalším členem v naší partě? Možná jsi to právě ty, koho hledáme.

Náplň práce:

  • ostraha služebního vchodu
  • kontrola zaměstnanců
  • noční směny

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Min. 18 let
  • Profesionální vystupování
  • Loajalitu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Certifikát strážného (není však podmínkou)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástup ihned
  • Vyplácení záloh

  • Brigáda Úklidová firma příjme pracovníky-ce úklidu na ranní směnu cca 2hod denně Po-St. Info na tel: Požadavky Spolehlivost, samostatnost, šikovnost Nabídka Férové jednání ...

    Česká republika, Zlínský kraj, Zlín, Zlín

    Před 2 dny