Pizzerista 35 000 - 40 000,- měsíční mzda, práce na HPP i brigádu

ZARA FOOD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Posilujeme tým před sezonou a hledáme šikovného pizzeristu.
Výroba originálního italského výrobku z identických, kvalitních, italských surovin.
Pracovní směna dlouhý a krátký týden.

Požadavky

Praxi v oboru, samostatnost, spolehlivost, pracovitost, časovou flexibilitu
a loajálnost vůči firmě.
Kreativitu
Bezúhonost a týmového ducha.

Nabídka

Práci na plný úvazek HPP, možnost i brigádně.
Stravenkový paušál vyplácen v hotovosti k výplatě.
Zázemí a stabilitu silné společnosti
Velmi dobré platové ohodnocení, plus prémie za dobře odvedenou práci.
Profesní i karierní růst.
Strava na pracovišti zdarma
Pracovní oděv nezbytný k výkonu práce kuchaře, jsou také plně v naší reřii.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás Hledáte flexibilní pracovní příležitost se 🔝 *100% home office *🔝, ve které budete mít zaručen work-life balance a zároveň budete mít přímý dopad na úspěch projektů? Máme pro Vás lákavou nabídk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Částečný úvazek Nástup ihned Z domova

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na vybalování a doplňování zboží. Co od Vás očekáváme: platný průkaz totožnosti studenti potvrzení o studiu včasná docházka do práce (zodpovědnost a sp...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční Pro studenty Víkendové

    Před 0 dny