Do kavárny/baru Café 204 hledáme servírku / číšníka

Prokop Pyszko

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 20 dny

Brigáda

Do našeho fajn kolektivu v Cafe 204 rádi přivítáme novou posilu na pozici servírka/číšník/barman/barmanka. Jsme skupinka nadšenců, které baví dělat parádní kávy, drinky a také nabízet skvělá vína. Našim dlouhodobým cílem je vytvořit nejen příjemné a oblíbené místo pro naše návštěvníky tak i pro naše zaměstnance.

Strukturované životopisy posílejte na níže uvedený email.

Požadavky

  • Zkušenosti s prací v baru či kavárně výhodou
    • Komunikativní vystupování a schopnost vycházet s lidmi
    • Schopnost práce v týmu
    • Zájem učit se novým věcem a zlepšovat se

Nabídka

  • Práce dle domluvy
    • Práce v centru Zlína
    • Přátelské a profesionální prostředí a vybavení
    • Mzda 130 Kč / hod
    • Možnost růstu při oboustranné spokojenosti
    • Samozřejmostí jsou další benefity - sleva na jídlo a pití, proplacené sebevzdělání a školení

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Marketingový výzkum trhu


    300 – 500 Kč / hod

    O nás Jsme poradenská kancelář MyPlans, která se zabývá komplexním finančním poradenstvím, a také osobním coachingem a leadershipem. Na trhu fungujeme více než 27 let. Náplň práce:Marketingový výzk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny

  • Kurýr pro Rohlík.cz


    200 – 250 Kč / hod

    Náplň práce: nakládka zboží. spolupráce se skladem. rozvoz nákupů společnosti Rohlík.cz zákazníkům s donáškou až ke dveřím. používání firemního telefonu a platebního terminálu. vyúčtování denní tržb...

    Česká republika Na živnostenský list

    Před 1 dny