Úklid / pokojská (víkend od 6.45)

Pár pokojů a.s.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Pravidelný úklidu každou sobotu a neděli.

Sobota & neděle
6.45 - 7 příprava snídaní
7 - 9 úklid kanceláře v přízemí
9-14 úklid 5 hotelových pokojů, snídaňové místnosti, chodeb a schodiště

Časy úklidů lze flexibilně měnit dle aktuální situace a taky lze předem domluvit vynechání některých víkendových dnů (pro případ dovolené či nemoci).

Jedná se o úklid 4-podlažní nemovitosti v centru města Zlína
o 5x hotelových pokojů (13 m2)
o úklid přístupových prostor (parkoviště, chodby, schodiště)
o úklid stravovací místnosti
o úklid kanceláře v přízemí (200 m2)

Pokojská je zodpovědná za vše spojené s kvalitou úklidu a funkčnosti veškerých prostor (vše zařízení musí být dokonale čisté a funkční, když nebude svítit lampička, bude na Vás problém vyřešit: např. zajistit novou žárovku, případně informovat recepci).

Péče o okolí domu
Každodenní vytírání chodeb a schodiště, zametání parkoviště a přístupové cesty, pravidelné umývání oken, balkónů, parapetů, odplevelení chodníků v létě, odhrnování sněhu v zimě.

Praní a žehlení prádla.

Požadavky

Slušné vystupování.
Zodpovědnost.
Pravidelní a dlouhodobá spolupráce.
Zaslání CV - stručně sepsaných strukturovaných informací o vás.
Výkon práce v centru města Zlína.

Nabídka

  • 190 Kč/hod čistého v případě podepsaného daňového Prohlášení poplatníka (růžový formulář) - sazba již zahrnuje příplatek za práci o víkendu.
    • Práce na DPP.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Marketingový výzkum trhu


    300 – 500 Kč / hod

    O nás Jsme poradenská kancelář MyPlans, která se zabývá komplexním finančním poradenstvím, a také osobním coachingem a leadershipem. Na trhu fungujeme více než 27 let. Náplň práce:Marketingový výzk...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny

  • Kurýr pro Rohlík.cz


    200 – 250 Kč / hod

    Náplň práce: nakládka zboží. spolupráce se skladem. rozvoz nákupů společnosti Rohlík.cz zákazníkům s donáškou až ke dveřím. používání firemního telefonu a platebního terminálu. vyúčtování denní tržb...

    Česká republika Na živnostenský list

    Před 1 dny