Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Eshop - balení objednávek

Martina Zástěrová

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Přidej se k nám na výpomoc s balením objednávek!

Prodáváme diářové a plánovací produkty, které lidem pomáhají organizovat se a naplňovat lépe svůj potenciál. Teď potřebujeme tvoji pomoc, abychom naše produkty mohly co nejrychleji odesílat k našim zákazníkům!


Co nabízíme:

Flexibilní brigádu v příjemném prostředí na Jižních Svazích ve Zlíně – můžeš docházet třeba jen jednou týdně nebo i častěji (častější možnost preferujeme). Předem se domluvíme dle tvých časových možností.
Počet odpracovaných hodin si také dále vyspecifikujeme - lze začít i na 2-3 hodinách práce denně s tím, že jak se bude počet objednávek zvyšovat, počet hodin můžeme navýšit. Vše je o domluvě.

Odměna od 115 Kč/hod., s možností navýšení podle tvé šikovnosti a podle toho, zda budeš docházet na brigádu více dní v týdnu.
Termín brigády - od října do konce prosince (možná leden).

Tvojí hlavní náplní bude balení objednávek a případná další výpomoc se zbožím a skladem.


Zaujalo tě to? Pošli nám:
- stručné info o sobě,
- případně tvé pracovní zkušenosti,
- určitě napiš tvé časové možnosti,
- zanech na sebe kontakt (včetně telefonu)

Staň se součástí našeho týmu a pomoz nám šířit radost z plánování!

Požadavky

Hledáme spolehlivou, pečlivou a pozitivní osobu, která si potrpí na detaily. Zkušenosti nejsou potřeba, stačí chuť se učit.
Zodpovědnost ohledně docházky.
Pracovitost a rychlost.
Tato jednoduchá brigáda je ideální pro studenty, kteří si chtějí během školy přivydělat.
Vhodné i pro introverty.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hodil by se Vám přivýdělek s možností volby směn? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na ranní směny od 4:00–10:00 hod ...

    Česká republika, Zlínský kraj, Zlín, Zlín Noční

    Před 1 dny

  • Brigáda Skupina Baltaci působí ve Zlínském regionu jako významný provozovatel několika hotelů, restaurací, bister a cateringového centra. Své řady doplňuje o pozici noční recepční na brigádu. Náplní ...

    Česká republika, Zlínský kraj, Zlín, Zlín Noční S ubytováním Víkendové

    Před 1 dny