Pomocné práce ve výrobě v Kuřimi, 170 Kč/hod, výplata ihned!

JOBINN & HOSTESSINN s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-venkov Kuřim

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Náplň práce:
- práce ve výrobní hale,
- obsluha výrobní linky,
- odebírání vyrobených profilů ze zásobníků,
- přepočítávání a kontrola kvality,
- balení do kartonu a lapení štítků na kartony.

Práce se liší podle typu materiálu se kterým pak pracujete, pokud se jedná o hliníkovou bázi, práce je náročnější, profily jsou těžší. Pokud se jedná o plastovou bázi, práce je méně fyzicky náročná, profily jsou lehčí.

Časy směn:
- pracuje se celý týden Po-Ne
- 6-18 hod.

Požadavky

  • čistý trestní rejstřík,
    • spolehlivost,
    • pracovitost,
    • plnoletost.

Nabídka

Mzda: 170Kč/hod

- práce na DPČ
- možnost volby konkrétních dnů
- výplata jednou týdně v hotovosti nebo každý den po směně na účet
- pravidelná brigáda minimálně do konce října

Zaujala tě nabídka? Budeme rádi, když se nám ozveš! :)