Podle lokalit

Příjemná práce ve výrobě, mzda 160 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš nenáročnou brigádu v čistém prostředí? Aktuálně nabíráme brigádníky na balení a kompletaci výrobků na ranní směny v čase 6.00 – 14.00 hodin, nebo na odpolední směny v čase 14.00 – 22.00 hodin. Brigáda probíhá od pondělí do pátku, víkendy jsou volné. Požadovaná docházka jsou alespoň 3 směny týdně. Směny si můžeš plánovat dle svých možností.
Zaškolení je samozřejmostí.
Lokalita: Zlín Louky
Nástup možný IHNED!

Nabízíme:

  • příjemnou brigádu v čistém prostředí
  • mzdu 160 Kč/h + příplatky dle zákoníku práce
  • možnost výplat záloh na mzdu každý týden
  • možnost volby směn
  • přátelský kolektiv
  • výbornou dopravní dostupnost
  • dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
  • věk 18+
  • docházka alespoň třikrát týdně