Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pomocné vyklízecí a demoliční práce - 200Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze na krátkodobé brigádě. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ!

Hledáme šikovné brigádníky na pomocné vyklízecí a demoliční práce.
PRACOVNÍ DOBA: od 7:00-7:30 hodin do - dle domluvy
DÉLKA SPOLUPRÁCE: od 16.7. do 23. 7. 2024 s možností prodloužení
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brno-Pisárky

Požadavky

  • nástup od 16.7.
    • přiměřená fyzická kondice
    • tato brigáda je svoji povahou vhodná spíše pro muže
    • věk 18 let a více

Nabídka

  • mzdu 200 Kč/hod
    • příplatky dle ZP
    • výplata mzdy na základě domluvy (formou zálohy)
    • brigáda v příjemném kolektivu
    • pracovní doba dle domluvy

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hodil by se Vám přivýdělek s možností volby směn? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na ranní směny od 4:00–9:00 hod ne...

    Česká republika, Zlínský kraj, Zlín, Zlín

    Před 10 dny

  • Brigáda Hodil by se Vám přivýdělek s možností volby směn? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na ranní směny od 4:00-9:00 hod nebo o...

    Česká republika, Zlínský kraj, Zlín, Zlín Od 18 let

    Před 8 dny