BRIGÁDA -PRODEJNÍ ASISTENT/KA V OBCHODĚ S KOŽENOU GALANTERIÍ - HAVÍŘOV/OSTRAVA

VIXO group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Karviná Havířov

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Pro prodejnu s kvalitní koženou galanterií hledáme brigádníka na pozici prodejní asistent.

Pracovní náplň:
- aktivní prodej zboží na prodejně
- komunikace se zákazníky
- péče o vzhled prodejny
- práce na PC – pokladna, MS Office, vyřizování objednávek z e-shopu

Práce vhodná pro OZP, studenty, maminky na MD, aktivní seniory.

Zájemci posílejte své stručné životopisy na uvedený email.

Požadavky

Požadavky:
- Umění jednat s lidmi, komunikativnost.
- Ovládání základních programů a funkčností na PC.
- Časová flexibilita.

Nabídka

Nabízíme
- Příjemné pracovní prostředí
- Práce na DPP/DPČ
- Možnost plánovat si směny dle potřeby.
- Zaměstnanecké slevy