Podle lokalit

Super letní brigáda na recepci - 180 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 8 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáme spolehlivého a zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici recepční, která/který posílí tým po dobu dovolené o letních prázdninách.

Termín: 8.7.-26.7.2024, prodloužení dle domluvy. Zaškolení 4.7.2024

Náplní práce je:
■ vítání a obsluhu klientů
■ zajišťování chodu recepce (telefonní komunikace, emailová korespondence, tisk a kopírování dokumentů)
■ zajištění občerstvení pro návštěvy ateliéru
■ dozor nad prostory recepce a dodržování bezpečnostních předpisů
■ základní administrativní práce

Zauala Vás tato nabídka? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis a já se Vám ráda ozvu zpět. Děkuji

Nabízíme:

  • brigádu v předním českém architektonickém studiu
  • příjemný kolektiv
  • mzdu 180 Kč/hod
  • pracovní dobu 8:00 – 16:30
  • možnost výplaty zálohy i několikrát do týdne

Požadujeme:

  • znalost práce s PC (MS Office)
  • znalost českého a anglického jazyka