Podle lokalit

Pomocná práce u linky - 180Kč/hod.

EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.

Místo práce: Česká republika Kraj Vysočina Žďár nad Sázavou

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Hledáte lehkou manuální práci? Vyhovuje vám směnný provoz? Tak se přidejte do našeho týmu Exact Systems. Nabízíme volné pracovní pozice Operátora výroby.

Co vás čeká

Jedná se o fyzicky nenáročnou pomocnou práci u automatizované linky na výrobu trubek. (vyjmete lehkou trubku ze stroje, zkontrolujete zda není poškozená, připnete úchyty a vložíte do krabice)
Docházet budete na pravidelné směny, od pondělí do pátku, týden ranní, odpolední a noční.
Vzhledem k nenáročnosti je tato pozice jak pro muže tak ženy.
Nástup je možný po dohodě ihned.
Místo výkonu práce je ve Žďáru nad Sázavou.

Požadavky

Věk od 18cti let.
Manuální zručnost.
Spolehlivost a zodpovědnost
Pravidelnou docházku.

Nabídka

Pravidelnou mzdu na účet.
Smlouvu na Dohodu o provedení práce nebo činnosti za 160Kč na hodinu.
Spolupráci na IČO neboli živnost za 180Kč na hodinu.
Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.

Pokud vás tato pracovní pozice zaujala, pošlete nám životopis a my vás obratem pozveme na osobní setkání.