Podle lokalit

Junior programátor 250Kč/h 20h týdně Praha

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 250 Kč / hod

Náplň práce:

Pro našeho klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior programátor.

  • vytváření přesných technických požadavků pro vývojáře a testery

  • vedení komunikace mezi zákazníkem a interními IT teamy

​- spolupráce na přípravě řešení adhoc úkolů

Co od Vás očekáváme:

  • základní orientace v technologiích ECM

​- orientace v systémových integracích a nástrojích pro jejich dokumentaci

  • analytické myšlení - schopnost absorbovat informace a utřídit je

  • aktivní znalost některého CASE nástroje pro UML modelování (Enterprise Architect, Visio..)

  • znalost webových služeb (SOAP,REST)

  • uživatelská znalost pricipů SQL

  • znalost AJ na úrovni alespoň B2

  • možnost pracovat 20h týdně

  • chuť učit se nové věci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda 250Kč/h hrubého

  • týdenní vyplácení

  • dlouhodobá spolupráce

  • nástup co nejdříve