Podle lokalit

Ostraha Českého rozhlasu - Brno (140,-/hod)

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 12 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 Kč / hod

O nás

Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.

Náplň práce:

  • Výpomoc recepce
  • Směny Po - Pá od 8:30-16:30
  • Kontrola 4 parkovacích míst

Co od Vás očekáváme:

  • důslednost
  • zodpovědnost
  • samostanost
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • čisté pracoviště
  • Multisport karta
  • pravidelný výplatní termín
  • zálohy
  • typ smluveného vztahu: Pracovní smlouva/ Dohoda o provedení práce
  • Vhodné pro ČID, OZZ