Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK M/Ž - Rousínov - 4 500 Kč/ měsíc

PROTECTON HOLDING, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Vyškov Rousínov

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

• Úklid stanoviště ostrahy

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Fyzická zdatnost
• Úvazek 20 hod. měsíčně, 2 x týdně

Nabídka

• Mzda: 4 500 Kč/ hod
• Možnost kariérního růstu
• Velké a příjemné zázemí na objektu
• HPP, vhodné i pro OZP
• Benefity: VIP club Datart, ČSOB zvýhodněný zaměstnanecký balíček, T-mobile zaměstnanecký balíček


Skupina PROTECTON
Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: VÁNOCE SE BLÍŽÍ! Přijď si k nám přivydělat na vánoční dárečky už teď. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání! Pro známou spediční společnost se sí...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Vyškov, Slavkov u Brna Nástup ihned Noční Vánoční

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Vyškov, Vyškov

    Před 1 dny