Brigáda ve skladu, Rožnov, 4 hod denně, 160 kč/hod, čistá práce

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Vsetín Rožnov pod Radhoštěm

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Chcete si vydělat přes léto, vybrat si čas, kdy na brigádu dorazíte? Pro technologickou firmu v Rožnově hledáme fyzicky zdatného brigádníka (m/ž), úvazek pouze na 4 hodiny denně.

náplň práce

- výpomoc ve skladu
- skládání krabiček, balení, přenos krabiček

Požadavky

  • ochotu pracovat po-pá 4 hodiny denně (po domluvě v některých dnech i jinak)
    • nástup ihned (předpokládané trvání brigády do konce srpna)
    • zodpovědný přístup k práci
    • dobrý zdravotní stav
    • plnoletost

Nabídka

  • mzdu 160 Kč/hod
    • flexibilní pracovní dobu (6:00 - 16:30, vybíráte si sám/a, na které 4 hodiny denně
      se dostavíte )
    • zázemí menší firmy a příjemného kolektivu
    • volné víkendy