Brigáda ve skladě s možností HPP a růstu

Autonar czech s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Vsetín Valašské Meziříčí

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Co vás čeká?

Balení balíků pro e-shop, příjem zboží, příprava obal. materiálů atd.
Časový rozvrh dle domluvy
Možnost pracovat od 16 hod týdně (64 hod měsíčně)

Požadujeme:

Rychlost
Pečlivost
Organizační schopnosti
Seriózní přístup

Výhodou bude:

Flexibilita v dopoledních hodinách
Pokročilé znalosti na PC
Zkušenost se softwarem Pohoda
Zkušenost s vedením lidí

Co vám můžeme nabídnout?

Pravidelnou a dlouhodobou brigádu s možností přechodu na HPP a následný růst
Zajímavé platové podmínky

Místo pracoviště:

Mštěnovice 30 (část obce), Lešná, okres Vsetín

Jazykové znalosti (Alespoň jeden jazyk)

Hrubá mzda:

140 - 160 Kč/hodina

Požadavky

Rychlost
Pečlivost

Nabídka