Podle lokalit

Distributor letáku

Adam Ďurkáč

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Vsetín

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Hledáme distributory na donášku letáků ve Vsetíně a okolních vesnicích.

Náplň práce:
Letáky Vám dovezeme domů a máte dva dny na to, aby jste si svěřenou oblast roznesli.
Kdy si roznos uděláte je již na Vás.
Vhodné pro studenty, důchodce, ženy na mateřské nebo jako přivýdělek ke stávající práci.
Co Vám můžeme nabídnout:
platové ohodnocení 150– 600 Kč / úkol
rozvrhnutí práce podle svého

Požadavky

Spolehlivost
komunikační dovednosti
Příjemné vystupování

Nabídka