Podle lokalit

Brigáda ve skladě e-shopu

Autonar czech s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Vsetín Valašské Meziříčí

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Co vás čeká?

Balení balíků pro e-shop, příjem zboží, příprava obal. materiálů, péče o sklad atd.

Požadujeme:

Rychlost
Pečlivost
Organizační schopnosti
Seriózní přístup

Výhodou bude - oceníme:

Pokročilé znalosti na PC
Zkušenost s vedením lidí
Chuť učit se novým věcem

Co vám můžeme nabídnout?

Pravidelnou a dlouhodobou brigádu s pozdější možností přechodu na HPP (jaro 2025) a následný kariérní růst
Zajímavé platové podmínky

Místo pracoviště:

Mštěnovice 30 (část obce), Valašské Meziříčí, okres Vsetín

Hrubá mzda:

115 - 260 Kč/hodina dle výkonu dle odměňovací tabulky

Požadavky

Rychlost
Pečlivost

Nabídka

Zvýhodněné ceny našeho celého sortimentu