Strážný/á pro potravinový řetězec - HPP/DPP - mzda až 143 Kč/h

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Vsetín

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Náplň práce:
• Ostraha přestavby objektu
• Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti

Požadavky:
• Fyzická zdatnost
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Mzdu na HPP 140 Kč/h
• Mzdu na DPP 143 Kč/h
• Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce s přechodem na HPP
• Příspěvek na stravování
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Výroční odměny
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.