Podle lokalit

Doplňování zboží - Vlašim

Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Benešov Vlašim

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Do obchodního domu ve Vlašimi hledáme šikovné brigádníky na pozici doplňování zboží.

Směny:
21.10.2024, 07:00 - 15:30 hod
22.10.2024, 07:00 - 15:30, 15:00 - 20:00 hod
23.10.2024, 07:00 - 15:30 hod
24.10.2024, 07:00 - 15:30 hod
25.10.2024, 07:00 - 15:30 hod
Další směny vždy po domluvě, brigáda možná do konce roku 2024.

Náplň práce:
Doplňování zboží
Kontrola kvality zboží
Základní skladové práce
Práce s paletovým vozíkem
Komunikace se zákazníky

Požadavky

Věk 17+ let
Fyzickou zdatnost
Pravidelnou docházku
Pracovitost, spolehlivost a dochvilnost

Nabídka

145 Kč/hod
Příplatky za práci o víkendu 16 Kč/hod
Možnost finančních záloh
Smlouvu DPČ
Odborné zaučení na pozici