Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kamerový dohled nad prodejnou -Vlašim 140 Kč/hod +odměny

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Benešov Vlašim

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Do našeho přátelského teamu na prodejně Tesco ve Vlašimi hledáme posilu!

Náplň práce:

kamerový dohled nad prodejnou

obchůzky po prodejní ploše

eliminace krádeží

Požadavky

Požadujeme:

čistý rejstřík trestů

spolehlivost

věk 18+

Nabídka

Nabízíme:

flexibilní plánování směn

zálohy na mzdu

férový přístup

odměny za záchyty

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Do našeho přátelského teamu na prodejně Tesco ve Vlašimi hledáme posilu! Náplň práce: kamerový dohled nad prodejnou obchůzky po prodejní ploše eliminace krádeží Požadavky Požadujeme...

    Česká republika, Středočeský kraj, Benešov, Vlašim

    Před 4 dny

  • Brigáda Hledáš brigádu, zkrácený, či plný úvazek? Tak to jsi na správném místě. Hledáme zaměstnance na krátký, dlouhý týden na směny na kuchyň. Pokud se ale budeš chtít rozvíjet na pozici pokladníh...

    Česká republika, Středočeský kraj, Benešov, Vlašim Trvalý pracovní poměr

    Před 6 dny