Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Administrativní výpomoc (M/Ž)-Mzda 150 Kč/h-práce od 18.9.2024-cca 8.10.2024-MON

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Litoměřice Štětí Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Nedělá vám problém komunikovat a práce na PC ? Přidejte se do týmu, který pomůže zajistit hladký chod odstávky školícího střediska.

Co budete mít na starosti:
• Administrativní práce
• Ad hoc úkoly

Požadujeme:
• Znalost MS Office - Word, Excel – PODMÍNKOU
• Spolehlivost, vstřícnost, proaktivitu
• Dobré komunikační schopnosti
• Trestní bezúhonnost
• Výbornou znalost ČJ

Nabízíme:
• Mzdu 150 Kč/h na DPČ/DPP
• Práci v 6 h nebo 12 h směnách
• Práci v termínu od 18.9.2024 cca do 8.10.2024
• MultiSport kartu

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Co říká M2C o pozici Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavý...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Noční Trvalý pracovní poměr

    Před 2 dny

  • Brigáda Náplň práce: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci objektu • Jednoduchá administrativa • Práce pro obchodní řetězec Požadavky: • Chu...

    Česká republika, Olomoucký kraj, České Budějovice, Cheb, Jihočeský kraj, Přerov, Karlovarský kraj, Hranice, Hranice, Hranice

    Před 6 dny