Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Super brigáda na období letních prázdnin ve výrobě i bez praxe!

Manuvia, a. s., organizační složka

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Plzeň-jih Šumperk Plzeňský kraj Mohelnice

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Hledáte brigádu na léto? Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě Vás!

- Kompletace světel
- Kontrola kvality

Požadavky

  • Ochota pracovat na směny
    • Manuální zručnost
    • Minimální věk 18 let
    • PŘEDCHOZÍ PRAXE NENÍ POTŘEBA!

Nabídka

  • NÁSTUP MOŽNÝ UŽ OD ČERVNA
    • MZDA AŽ 26 000 Kč
    • Čisté a moderní pracovní prostředí
    • NENÍ TO PÁSOVÁ VÝROBA!
      ● Příplatky za směnnost až 6 až 10/kč na hod.
      ● Za prvních 10 odpracovaných směn BONUS 1 000 Kč
      ● Pravidelné zálohy
      ● Oběd jen za 25 Kč
      ● Autobusové svozy z Rýmařova, Břidličné, Moravské Třebové, Jevíčka a Červené Vody, Králik
      ● Místo výkonu práce: Mohelnice
      ● DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ na pozici

      NÁSTUP MOŽNÝ UŽ OD ČERVNA NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: • Kompletace, montáž a výroba světel do automobilů • Pracovní zařazení dle potřeby • Práce ve velmi čistém a klidném prostředí Místo výkonu práce: Jihlava Co od Vás očekáváme: • Bez P...

    Česká republika Na léto 2021 Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Brigáda • Kompletace, montáž a výroba světel do automobilů • Pracovní zařazení dle potřeby • Práce ve velmi čistém a klidném prostředí Místo výkonu práce: Jihlava Požadavky • Bez PRAXE • Manu...

    Česká republika, Kraj Vysočina, Jihlava, Jihlava Na léto 2021 Noční Víkendové

    Před 3 dny