Zmrzlinová brigáda léto 2024

Viktor Kadaník

Místo práce: Česká republika Ústí nad Orlicí Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Máte ráda kvalitní točenou zmrzlinu? Jste komunikativní a umíte se smát? Chcete si solidně vydělávat? Jste spolehlivá? Jste pracovitá? Je Vám více jak 18 let? Pokud jste na všechny tyto otázky odpověděla ANO, pošlete nám co nejrychleji svůj stručný životopis. Máme dvě poslední volná místa.
Náplň práce : obsluha zmrzlinového stánku včetně mytí zmrzlinového stroje příprava a prodej kvalitní české točené zmrzliny a ledové tříště z Opočna.
Zavedená provozovna před OC TESCO Ústí nad Orlicí.

Požadavky

Spolehlivost. Samostatnost. Slušnost. Časovou flexibilitu. Nadstandardní čistotu a hygienu na provozovně. Příjemné a profesionální vystupování. Týmovou spolupráci. Věk minimálně 18 let + životopis.

Nabídka

Důkladné zaškolení. Solidní pravidelný příjem a možnost plánování směn.