TOP brigáda ve skladu-210 Kč/hod,příspěvek na dopravu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 185 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš dlouhodobou brigádu s možností plánování směn dle tvých možností? Právě pro Tebe je tady brigáda ve skladu v Říčanech. Směny jsou od pondělí do pátku. Pracovní doba v čase 7:30–16:00 hod. Náplní práce je příprava objednávek, balení palet, práce se čtečkou, práce s paletovým vozíkem, kompletace výrobků, etiketování, vykládky kamionů apod.

Vzhledem k fyzické náročnosti pozice a manipulace s těžkými břemeny je pozice vhodná pro muže.

Místo výkonu práce:
Říčany u Prahy – výborná dopravní dostupnost od metra C – stanice Háje

Nabízíme:

  • mzdu až 210 Kč/hod (185 Kč/hod + bonus za výkon + bonus za docházku)
  • příspěvek na dopravu 395 Kč/měsíc
  • pravidelnou brigádu s docházkou ve dnech dle vašich možností
  • možnost výplaty zálohy ze mzdy
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • plnoletost
  • fyzickou zdatnost