Úklid prodejny Auto Kelly – práce na DPČ/DPP - Ústí nad Orlicí

Mark2 Corporation Czech, a.s.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Orlicí Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Náplň práce:

• Úklid prodejny a zázemí

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Fyzická zdatnost
• Pečlivost, spolehlivost
• Zkušenost na obdobné pozici – VÝHODOU

Nabízíme:
• Mzdu 130 Kč/h na DPČ/DPP
• Práci Pondělí-Středa-Pátek
• Práci na cca 2 hodiny
• Možnost týdenních záloh
• Kompletní uniformu
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport kartu

Nástup ihned

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.