Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK - STÁLÁ BRIGÁDA - Česká Třebová (A295)

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Orlicí Česká Třebová Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Popis

*Hledáme pracovníka  na dlouhodobou spolupráci. Nabízíme práci na pravidelné ranní/odpolední úklidy potravinového řetězce a parkoviště. *

Jste-li zručný(á) a máte chuť pracovat, tak nás neváhejte kontaktovat!


  • Úklid prodejních ploch)
  • Úklid sociálního zařízení, zázemí a chodeb
  • Úklid parkoviště
  • A další úkony spojené s povahou pracovní pozice

*Pracovní doba
*

  • Po - Ne (6:00 - 14:30)
  • Po - Ne (13:30 - 22:00)
  • Střídání ranní/odpolední



Požadujeme

  • Chuť a ochotu pracovat
  • Spolehlivost, dochvilnost, svědomitost
  • Pravidelnou docházku, bezúhonnost
  • Pečlivost, samostatnost, zručnost


Nabízíme

  • Práci na DP/DPČ
  • Nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Odměna je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
  • Příspěvek na sport a kulturu formou MultiSport karty
  • Slevy od našich partnerů
  • Interní soutěže a programy a mnoho dalšího

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Nevadí ti práce na nočních směnách? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Na...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Víkendové

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Nevadí ti práce na nočních směnách? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nab...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Víkendové

    Před 0 dny