Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Pokojská (m/ž) - možné ubytování

Zuiddam, s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 7 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 20.000 – 25.000 Kč / měsíc

O nás

Hotel Kapitán hledá letní brigádníky na pozici "Pokojská".

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Úklid a příprava pokojů a sociálních zařízení.

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe a zkušenost v oboru.
  • Spolehlivost a zodpovědnost za vykonanou práci.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost ubytování.
  • Snídaně / Oběd / Večere zdarma.

Podobné inzeráty

  • Logistické centrum shání pracovníka na částečný pracovní úvazek (DPP – dohoda o provedení práce) na pozici: Etiketace zboží – práce vhodná pro ženy Odměna cca 130,-/hod (hodinová odměna = 120,- + od ...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Pardubický kraj

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Nevadí ti práce na nočních směnách? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nab...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Víkendové

    Před 1 dny