Značení zboží - etiketace až 145/hod

CFS Česká Třebová s.r.o.

Místo práce: Česká republika Ústí nad Orlicí Česká Třebová Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 24 dny

hledáme brigádníky (DPP – dohoda o provedení práce) na pozici: Etiketace zboží

Práce je vhodná pro ženy

Odměna až 135,-/hod *(+ nárok na dovolenou i u DPP, což dělá cca dalších 10,-/hod) -> tedy celkem *až 145,-/hod

Co od Vás očekáváme:

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA kdykoliv mezi PONDĚLÍ AŽ PÁTEK mezi 6:00 až 15:00

Požadujeme: zodpovědný přístup, manuální zručnost

Čisté pracoviště s moderním zázemím. Vhodné jako přivýdělek!

Místo výkonu Česká Třebová

www.cfsct.cz

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu p...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Trvalý pracovní poměr Víkendové

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáš dlouhodobou brigádu s docházkou klidně i každý den? Pak se nám určitě ozvi, nepožadujeme totiž praxi na podobné pozici, vše tě rádi naučíme! Nabízíme jednoduchou práci ve skladu př...

    Česká republika, Ústí nad Orlicí, Letohrad, Pardubický kraj Noční Trvalý pracovní poměr Víkendové

    Před 1 dny